Товариство з обмеженою відповідальністю
"Оператор ГТС України"
УКР
20211116_131649_
Фахівці Бібрського ЛВУМГ запустили унікальний дюкерний перехід

Фахівці Бібрського ЛВУМГ Оператора ГТС України завершили роботи з підключення новозбудованого дюкерного переходу через річку Дністер. Це ЛВУМГ стало першим управлінням, на газопроводах якого був збудований перехід за подібною технологією.

Даний дюкер (трубопровід під річищем річки) виконаний методом горизонтально-направленого буріння. Подібних робіт на території України з будівництва дюкерних переходів таким методом для трубопроводів діаметром 1200 ще не проводилось.  Його протяжність 630 метрів, глибина залягання в найнижчій точці дна Дністра складає 8 м, а загальна протяжність переходу – більше 700 метрів.

Роботи пройшли у другій половині листопада на магістральному газопроводі Івацевичі-Долина ІІ нитка Ду 1200 Ру5.5 МПа 456.7 км – 457.4 км. У ході вогневих робіт фахівці лінійно-експлуатаційної служби Бібрського ЛВУМГ підключили дюкерний перехід в місці переходу через р. Дністер на км 457.

Цей перехід замінить вантовий перехід, що вимагав заміни, а також дасть можливість провести внутрішньо-трубну діагностику магістрального газопроводу Івацевичі-Долина ІІ нитка на ділянці КС Бібрка – КС Долина.

Робота по оновленню української ГТС триває.