Товариство з обмеженою відповідальністю
"Оператор ГТС України"
УКР
5648522
КС Ужгород став надійнішим завдяки італійській запірній арматурі Perar SPA

Продовжуємо оновлювати та підвищувати надійність української ГТС. На компресорній станції Ужгород встановили сучасну запірну арматуру провідного італійського виробника Perar SPA. Вона має гарантійний термін експлуатації 30 років, являється надійною та відповідає всім сучасним вимогам, які ставляться до запірної арматури ГПА.

КС Ужгород II відіграє важливу роль в транспортуванні газу в країни Східної Європи, а також ключову роль в реверсі природнього газу з Європи в Україну. Фахівці Закарпатського ЛВУМГ замінили на КС Ужгород II два крани Ду1000 ГПА, а саме кр.№2 ГПА ст.№3 та кр.№2 ГПА ст.№6. Це знизить витрати на експлуатацію та обслуговування обладнання, мінімізує витоки газу, пов’язані з технічними інцидентами і втратами через негерметичність, підвищить енергоефективність роботи.

Крани Perar SPA мають трирівневе ущільнення запірного органу та відповідають вимогам по забезпеченню герметичності класу «А» згідно ДСТУ ISO 5208 та міжнародному стандарту API6D. Також покращаться екологічні показники – зменшаться викиди природнього газу в атмосферу на 38,1 тис. м3/рік.

«Ми активно працюємо над модернізацією об’єктів газотранспортної системи для відновлення її ресурсу та забезпечення надійного та безпечного транспортування газу українським та європейським споживачам. Оновлення цих кранів відбувається у межах масштабної програми модернізації основного обладнання з використанням сучасного українського і міжнародного устаткування», – розповів Віталій Лукіта, начальник Закарпатського ЛВУМГ.