Товариство з обмеженою відповідальністю
"Оператор ГТС України"
УКР
437A8192
Нова роль для труби. Розпочалася масштабна модернізація ГТС України – Газета “День”

У минулому столітті вітчизняна газотранспортна система будувалася як частина радянської для експорту «блакитного палива» з СРСР у країни Європи. А згодом стала основним транзитним «продовженням» російської труби. Проте з політичних міркувань Кремль вперто намагається оминути Україну, будуючи обхідні морські газопроводи. Як наслідок, нині наша ГТС завантажена менш ніж на третину своєї транзитної потужності й потребує оптимізації. Аби ефективніше управляти трубою в недалекому майбутньому та забезпечити клієнтам та українським споживачам економічно обґрунтований тариф навіть за умови зупинки транзиту Росією, Оператор ГТС України проводить масштабну модернізацію ГТС. До 2030 року в інфраструктуру збираються інвестувати понад 39 млрд грн. Як саме змінюватиметься українська газотранспортна система, в інтерв’ю «Дню» розповів головний інженер «Оператора ГТС України» Юрій ЗЯБЧЕНКО.

— Які фактори диктують необхідність модернізації української ГТС?

— Умови диктують обсяги транспортування та терміни експлуатації обладнання. Наша система розрахована на транзит у 146 млрд кубометрів за рік. Натомість торік, згідно з чинним транзитним контрактом, він склав до 60 млрд кубометрів минулого року , а з цього і до 2024 року має бути по 40 млрд кубометрів.

З урахуванням таких реалій ми визначили об’єкти, задіяні в транспортуванні газу, видобутого в Україні, і забезпеченні імпорту з ЄС. Також ці ж об’єкти можуть бути використані й практично закривають потребу в транзиті 40 млрд кубометрів. Таким чином ми можемо суттєво оптимізувати роботу ГТС і в подальшому вкладати кошти лише в ті об’єкти, які будуть реально задіяні.

 Над якими об’єктами почнете працювати в першу чергу?

— Програма модернізації ГТС, яку ми запустили в минулому році — безпрецедентна за масштабом. У першому кварталі 2021 вже зафіксований рекордний за останні 10 років обсяг освоєння інвестицій — 2 млрд грн. Зараз реалізується будівництво компресорної станції (КС) «Бар», там встановлюємо два нових агрегати. Отримали всі необхідні дозволи для КС «Яготин» (задіяна для транспортування газу вітчизняного видобутку). Далі- реконструкція КС «Диканька», «Бердичів» і «Красилів». Усіх їх модернізують «з нуля». Встановимо сучасні газоперекачувальні агрегати, нові системи управління. Нове обладнання, зокрема, і від вітчизняних виробників, відповідатиме посиленим екологічним вимогам. Варто зазначити, що в проектах ремонтів та реконструкцій ми активно співпрацюємо та підтримуємо українські компанії.

Наступні в черзі на модернізацію такі важливі КС як «Комарно», що задіяна в імпорті газу з Польщі, а також «Олександрівка», «Богородчани», «Долина» та «Ужгород».

Тобто дві станції ми вже реконструюємо, решта 8 — на стадії проектування.

Крім того, в наших планах — серйозна реконструкція ще й газорозподільних станцій, що значно підвищить їх надійність і повністю автоматизує їх. Така програма реконструкції коштуватиме 5,5 млрд грн. Але натомість дозволить нам економити на експлуатаційних витратах та гарантуватиме стабільність газопостачання для українського споживача.

Згодом займемося й переукладанням певних ділянок газопроводів. Щоб визначити, які конкретні ділянки потребують заміни, з травня ми готуємося провести внутрішньотрубну діагностику. Попереднім оператором ГТС (Укртрансгазом) востаннє такі роботи проводились в 2011 році. Це один із найкращих інструментів оцінки стану металу труб. Він дасть нам актуальну інформацію для планування обсягів ремонтів трубопроводів.

 Наскільки серйозною буде оптимізація ГТС?

— На сьогодні ми маємо великі надлишкові транзитні потужності. Чимало об’єктів ГТС уже не задіяні. По факту вони складають практично половину від встановленої потужності ГТС. Усі ці об’єкти визначеній заплановані під оптимізацію. Оскільки ми є державним підприємством стратегічної інфраструктури, ми нічого не можемо зробити без узгодження з держорганами. Всі рішення мають мати техніко-економічне обґрунтування, і запропонованих варіантів має бути декілька, щоб обрати оптимальний. Це складна підготовча робота, яка займає багато часу.

 А якою буде доля непотрібних об’єктів?

— Теоретично компресорні станції можна було б законсервувати чи навіть ліквідувати. Проте ці об’єкти цілком можна задіяти для інших завдань. Адже вони досі мають якісну інфраструктуру, зокрема доступ до газових і електричних мереж. На наш погляд, промислові майданчики виведених з експлуатації компресорних станцій ідеально підходять для побудови маневрових потужностей — газових електростанцій. Українська енергосистема зараз має велику потребу саме в таких об’єктах. Особливо на півдні, де багато об’єктів альтернативної енергетики, які потрібно балансувати маневровими потужностями.Їх можна оперативно та якісно реалізувати саме на базі наших виведених із експлуатації компресорних станцій.

 Наскільки модернізована ГТС буде автоматизованішою? Які нові технології плануєте впровадити?

— Автоматизація в нас передбачена цілою окремою програмою. Ми впроваджуємо повністю автоматизовані технології, які наразі діють в прогресивному світі, і дозволяють керувати об’єктами ГТС дистанційно

Відповідні технічні умови під це вже описані, затверджені, далі — закупівля обладнання.

Не всі розуміють, щоб почати роботи, які по плану можуть тривати рік і більше, потрібно провести тривалий підготовчий етап. Наприклад, тільки тендерні процедури займають довготривалий період.

 А чи готуєтеся в рамках цієї модернізації до транспортування водню існуючою ГТС?

— Потенційно ми готові. Водень — це перспективний напрямок. І організаційно ми здатні його транспортувати. Але от із технологіями не все так просто: необхідно спочатку дочекатися результатів експериментів і наукового обґрунтування, в яких саме пропорціях можна змішувати природний газ і водень для подальшого безпечного транспортування. Лише після цього можна буде дати конкретну відповідь.

Наразі ми вивчаємо тему водню й опрацьовуємо всі потенційні варіанти його транспортування, зокрема, можливо й буде потрібно будівництво нових трубопроводів спеціально для газоводневої суміші чи чистого водню.

 Чи може щось завадити реалізувати такі плани з модернізації?

— Ми зобов’язані забезпечити безперебійне транспортування газу українським та європейським споживачам за справедливими тарифами. А це вимагає постійних інвестицій у підтримку та розвиток ГТС. Наразі фінансування програм із реконструкції та модернізації ГТС виконується в повному обсязі. Зі свого боку Оператор ГТС нікому не заборгував, вчасно розраховується з підрядниками і постачальниками. Але найбільші витрати по цьому напрямку припадуть на 2022—2023 роки. І важливо, щоб ці інвестиції були виконані, бо це питання енергетичної безпеки та економічної стабільності України. А тим часом, на жаль, на стабільність фінансового стану Оператора ГТС негативно впливають борги Операторів ГРМ(облгазів), які складають майже 10 млрд грн. Тож, аби ця заборгованість не накопичувалася та не завадила нашим планам із модернізації ГТС, проблему треба терміново вирішувати на найвищому рівні. І як головний інженер можу запевнити, що наш 11 тисячний колектив робить і зробить все від нас залежне, щоб українська ГТС функціонувала безперебійно і в технічному плані була готова до різних сценаріїв.

 

Спеціально для Газети”День”: №80, (2021)