Товариство з обмеженою відповідальністю
"Оператор ГТС України"
УКР
ogtsu-zoria
ОГТСУ посилює співпрацю з вітчизняними виробниками обладнання

30 квітня 2021 року – Очільники Оператора ГТС України Сергій Макогон та підприємства «Зоря» – «Машпроект» Олексій Жуковець на зустрічі обговорили можливості посилення співпраці між компаніями. Ключові напрямки – формування перспективних виробничих програм, розширення номенклатури продукції та підвищення її якості, створення сприятливих умов для інноваційного промислового розвитку. Співпраця двох вітчизняних компаній сприятиме посиленню енергобезпеки України.

Станом на сьогодні Оператор ГТС України є користувачем всієї лінійки двигунів Зорі-Машпроекту, які встановлено на 19 компресорних станціях ОГТСУ по всій території України. Всього на об’єктах ГТС працюють більше 375 газотурбінних двигунів, з яких 118 одиниць або 30% виробництва цього українського підприємства. ОГТСУ зацікавлений в тому, щоб сприяти впровадженню кращих інженерних рішень українських компаній. Це в інтересах як компанії, так і країни, бо завантаження вітчизняних потужностей означає створення робочих місць, розвиток українського машинобудівництва, наукової сфери.

«Посилення співпраці між нами, як одним з великих замовників обладнання та послуг на ринку машинобудівництва України, та одним з провідних вітчизняних виробників Зорею-Машпроект – це посилення синергії для досягнення національних інтересів України. З самого початку діяльності незалежного Оператора ГТС ми підтримуємо вітчизняних виробників обладнання. Ми активно співпрацюємо з машинобудівним підприємством Зоря-Машпроект, з яким вже укладено договорів на суму 837 млн грн. Наша мета – це якісна реалізація програми модернізації ГТС та впровадження кращих інженерних рішень, тому розраховуємо на підтримку надійних партнерів та їхнє якісне обладнання за конкурентними цінами» – прокоментував гендиректор ОГТСУ Сергій Макогон.

Нагадаємо, що за підсумками І кварталу 2021 року обсяг виконання виробничих програм Оператора ГТС України склав близько 2 млрд грн. Це рекордний показник за останні 10 років.

Науково-виробничий комплекс газотурбобудування Зоря-Машпроект є одним з трьох найбільших вітчизняних виробників двигунів в Україні. Це давній і надійний партнер ОГТСУ, з яким компанія планує розвивати ще тіснішу і продуктивнішу взаємодію в проектах модернізації інфраструктури ГТС.