Товариство з обмеженою відповідальністю
"Оператор ГТС України"
УКР
IMG_20200401_131250
ОГТСУ завершив ремонт загальностанційних газопроводів компресорної станції (КС) Тернопіль

Оператор ГТС України завершив ремонт підземної частини технологічної трубної обв’язки (ТТО) КС Тернопіль, яка забезпечує транспортування газу магістральними газопроводами  «київського коридору» – магістральних газопроводів КЗУ-І та КЗУ-ІІ. Це підвищить надійність роботу цього важливого газотранспортного вузла.

Особливістю проєкту стало виконання ремонту ізоляційного покриття підземних технологічних трубопроводів без зупинки роботи компресорної станції. Роботи стартували на початку 2019 року і, зважаючи на пріоритетність транспортування природного газу для закачування у підземні сховища західної України, КС Тернопіль виводилася в ремонти періодами.

Під час робіт фахівці компанії виконали переізоляцію цехових газопроводів поліуретановим покриттям, провели діагностичне обстеження металу трубопроводів і зварних з’єднань з наступним ремонтом виявлених дефектів, замінили три ділянки трубопроводів, змонтували нові. На трубопроводі газу для власних потреб замінили трійники, відводи і частково труби. Для усунення просідання ТТО та безпеки експлуатації КС Тернопіль, змонтували додаткові опори з бетонних плит і зробили металеві опорні підставки під цехові трубопроводи.

«Ми технічно оновлюємо всі ключові об’єкти газотранспортної системи – від сходу до заходу України. Виконання виробничої програми за перше півріччя 2021 року стало  рекордним, якщо порівнювати з аналогічними періодами попередніх трьох років, – зазначив гендиректор ОГТСУ Сергій Макогон. – Сьогодні ключова мета – це  забезпечення надійного та безпечного транспортування газу, а також економічно обґрунтованого тарифу для українських та закордонних замовників послуг у майбутньому. Саме тому ми спрямовуємо кошти виключно в ті об’єкти, які пріоритетно використовуватимуться за будь-яких умов, включно зі сценарієм суттєвого скорочення транзиту у майбутньому».