Товариство з обмеженою відповідальністю
"Оператор ГТС України"
УКР
300_2
Оновлення ГТС триває: завершився ремонт ділянки МГ «Шебелинка-Полтава-Київ»

Київ, 16 червня Фахівці Яготинського промислового майданчика Лубенського ЛВУМГ завершили підключення ділянки магістрального газопроводу «Шебелинка-Полтава-Київ» після капітального ремонту. Введення об’єкту в експлуатацію сприяє підвищенню рівня надійності ГТС для українських споживачів.

Підключення стало завершальним етапом комплексу робіт з відновлення ділянки магістрального газопроводу ШПК км390,273–км414,268, а також часткової заміни труб та захисного покриття на ділянці км403,300–км412,700 загальною довжиною близько 10 км.

Під час ремонтних робіт фахівці компанії підняли та уклали трубопровід на берму траншеї, провели діагностичне обстеження (візуально-оптичний та приладовий контроль металу трубопроводу) на наявність дефектів, виконали ремонт виявлених дефектів, вирізали та зварили всі кільцеві зварні з’єднання зі 100% контролем якості (VT, UT, RT), замінили 194 метри трубопроводу, виконали ізоляцію бітумно-полімерним покриттям та інше.

«Висловлюю подяку всім співробітникам, які були залучені до цих робіт. Ми активно працюємо над модернізацією об’єктів газотранспортної системи для відновлення її ресурсу та забезпечення надійного та безпечного транспортування газу в майбутньому», – розповів Сергій Дорошенко, начальник Лубенського ЛВУМГ.