Товариство з обмеженою відповідальністю
"Оператор ГТС України"
УКР
Ольга Бєлькова

Ольга Бєлькова

директор з питань взаємодії з державними органами та міжнародними організаціями

 

В червні 2020 року Ольга Бєлькова доєдналася до управлінської команди ТОВ «Оператор ГТС України» та відповідає за просування та захист інтересів ОГТСУ на міжнародній арені та серед ключових регуляторних органів.

 

Ольга Валентинівна Бєлькова має більше 20 років досвіду успішної реалізації масштабних проектів реформ із залученням міжнародних партнерів – як на керівних посадах в громадських і комерційних організаціях, так і в якості політика національного рівня в статусі народного депутата України в останніх трьох скликань ВРУ (2012-2020).

Здобула вищу економічну освіту в Черкаському державному технічному університеті (1997) та вищу юридичну освіту в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (2001), є випускницею Harvard Kennedy School of Government (2011) з дипломом магістра з державного управління.

У Верховній Раді України (2012-2020) була активно працювала в комітетах: з питань фінансів і банківської діяльності (VII скликання), з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки (VIII скликання), з питань фінансів, податкової та митної політики (IX скликання).

Ольга Валентинівна була драйвером багатьох реформ в енергетичному секторі України, зокрема за її авторства були прийняті ключові для галузі закони – про ринок природного газу та про НКРЕКП. На міжнародній арені вона брала активну участь в протидії реалізації проєкту «Північний потік – 2» та відстоюванні позиції України як транзитної країни.

18 червня 2020 року з власної ініціативи склала мандат народного депутата та достроково завершила роботу в українському парламенті IX скликання.