Товариство з обмеженою відповідальністю
"Оператор ГТС України"
УКР
Платформа прозорості

Послуга із завантаження даних через API тимчасово недоступна

Розгорнути на весь екран ↑

 

Відмова від відповідальності за використання інформації користувачами або будь-якими третіми сторонами, що розміщується на Платформі прозорості

Платформа прозорості ТОВ «Оператор ГТС України» є загальнодоступною, доступ до якої надається на безоплатній та недискримінаційній основі.

Користувачі Платформи прозорості (далі – «Користувачі») визнають, що опубліковані дані можуть використовуватися виключно для інформативних цілей, та не є будь-якою формою поради або консультації. Інформація, надана за допомогою Платформи прозорості, за жодних обставин не повинна розглядатися як юридично значима.

ТОВ «Оператор ГТС України» не несе відповідальність за зміну або модифікацію інформації або даних, що виникають внаслідок їх обробки будь-яким Користувачем або будь-якою третьою стороною. Користувачі погоджуються з визначеними правилами користування платформи та визнають, що ТОВ «Оператор ГТС України» залишає за собою право переглядати та уточнювати дані попередньо розміщені на платформі прозорості.

Додатково повідомляємо, що у відповідності до рекомендацій щодо внесення змін до комунікаційної політики установ і підприємств енергетичної сфери згідно листа Міністерства енергетики України від 30.03.2022 №26/1.3-24.1-4012, інформація, що підпадає під обмеження, тимчасово не публікується на Платформі прозорості.