Товариство з обмеженою відповідальністю
"Оператор ГТС України"
УКР
10-річний план розвитку

Відповідно до частини 2 статі 22 Закону України «Про ринок природного газу» оператор газотранспортної системи зобов’язаний щорічно розробляти та подавати на затвердження Регулятора, розміщувати на своєму веб-сайті та виконувати план розвитку газотранспортної системи на наступні 10 років з урахуванням планів розвитку газорозподільних систем, газосховищ та установки LNG.

Згідно з положеннями частини 2 статі 30 Закону України «Про ринок природного газу» План розвитку газотранспортної системи на наступні 10 років визначає, зокрема: основні об’єкти, будівництво або реконструкція яких є доцільною у наступні 10 років, підтверджені інвестиції, а також перелік нових інвестицій, що мають бути здійснені протягом наступних 3 років та строки реалізації всіх інвестиційних проектів.

План розвитку газотранспортної системи оператора газотранспортної системи ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» на 2020-2029 роки був розроблений з дотриманням вимог Закону України «Про ринок природного газу», Кодексу газотранспортної системи, інших нормативних документів та на основі Енергетичної стратегії України до 2035 року, ENTSOG TYNDP 2018 та з урахуванням енергетичних стратегій ЄС до 2035 р. та 2050 р.

Проект плану розвитку газотранспортної системи ТОВ «Оператор ГТС України» на 2020 – 2029 рр.

Протокол відкритого обговорення Плану розвитку газотранспортної системи 2020 – 2029 рр.

 

***
Переглянути виконання плану розвитку ГТС