Товариство з обмеженою відповідальністю
"Оператор ГТС України"
УКР
#StandWithUkraine

Оператор ГТС України дякує колегам і міжнародним партнерам за підтримку в цей важкий для України час. Від початку війни ОГТСУ отримав пропозиції про технологічну допомогу від 18 операторів ГТС з 14 країн Європи: Польща, Словаччина, Великобританія, Іспанія, Італія, Литва, Чехія, Німеччина, Бельгія, Франція, Болгарія, Греція, Угорщина, Ірландія.

Спільно із Міністерством енергетики України Оператор ГТС України веде перемовини з ENTSOG, а також зі Світовим Банком та USAID щодо централізованої закупівлі критично важливих матеріалів для української газотранспортної системи.

До перемоги – разом!

Дизельне пальне, центратори, електроди та гуманітарна допомога – як допомагають оператори ГТС з усієї Європи

Польський оператор GAZ-SYSTEM S.A. передав ОГТСУ генератори та комп’ютерну техніку

Німецька компанія ONTRAS посприяла відновлювальним роботам на пошкоджених ділянках української ГТС

Іспансько-українська співпраця: Оператор Enagаs надав обладнання та матеріали для робіт на об’єктах ОГТСУ

Чеський оператор NET4GAS передав Оператору ГТС України потужний генератор

Компанія PGNiG і польське Державне агентство стратегічних резервів подбали, щоб ОГТСУ отримав зварювальне обладнання і генератор

Оператор ГТС України отримав від італійського оператора Snam 101 генератор і 9000 метрів кабелю

Завдяки ECS-USTF, ERCC і Міненерго України ОГТСУ отримав обладнання та матеріали від TotalEnergies in Denmark

Німецький оператор Open Grid Europe передав до України три автівки

Британська газотранспортна компанія National Grid передала обладнання та інструменти ОГТСУ – «заради тепла в домівках українців»

 

Оператор ГТС України допомагає українській армії протистояти російським загарбникам, підтримує українців в умовах війни, дбає про захист співробітників та членів їх родин, надає гуманітарну допомогу тим, хто цього потребує.

3 24 лютого компанія та її співробітники спрямували на оборонні потреби країни 5,8 млн грн. Працівники ОГТСУ добровільно відраховують частину своєї заробітної плати, щоб допомогти придбали військову амуніцію – каски, бронежилети, високоякісне тактичне взуття, окуляри, рукавиці, а також необхідні технічні засоби за запитами військових. Сучасне та ефективне спорядження буде на фронті додатковою перевагою для наших бійців.

Значна кількість співробітників компанії наразі служить в ЗСУ, тому частина зібраних коштів була спрямована на їхні нагальні потреби. ОГТСУ продовжує збір коштів, щоб максимально убезпечити колег, що наразі боронять нашу країну.

Ми допомагаємо будувати фортифікаційні споруди для оборони українських міст — і самотужки, і передаємо необхідну техніку українським військовим. Станом на 13 червня 2022 передано 250 одиниць техніки.

Підрозділи компанії в регіонах допомагають територіальній обороні та ЗСУ:

ЛВУМГ і профспілка організували переїзд родин працівників з небезпечних регіонів, переправляють ліки, їжу і пальне для колег в зоні бойових дій.

Наші співробітники гуртуються для підтримки своїх сіл і містечок: допомагають родинам-переселенцям, дбають про літніх і хворих, доєднаються до волонтерських ініціатив.

Надійно тримаємо енергетичний тил України та допомагаємо зміцнити військовий фронт.

Все буде Україна, бо Україна – кожний із нас!