Товариство з обмеженою відповідальністю
"Оператор ГТС України"
УКР
#StandWithUkraine

Оператор ГТС України дякує колегам і міжнародним партнерам за підтримку в цей важкий для України час. Від початку війни ОГТСУ отримав пропозиції про технологічну допомогу від 18 операторів ГТС з 14 країн Європи: Польща, Словаччина, Великобританія, Іспанія, Італія, Литва, Чехія, Німеччина, Бельгія, Франція, Болгарія, Греція, Угорщина, Ірландія.

Спільно із Міністерством енергетики України Оператор ГТС України веде перемовини з ENTSOG, а також зі Світовим Банком та USAID щодо централізованої закупівлі критично важливих матеріалів для української газотранспортної системи.

До перемоги – разом!

Дизельне пальне, центратори, електроди та гуманітарна допомога – як допомагають оператори ГТС з усієї Європи

Польський оператор GAZ-SYSTEM S.A. передав ОГТСУ генератори та комп’ютерну техніку

Німецька компанія ONTRAS посприяла відновлювальним роботам на пошкоджених ділянках української ГТС

Іспансько-українська співпраця: Оператор Enagаs надав обладнання та матеріали для робіт на об’єктах ОГТСУ

Чеський оператор NET4GAS передав Оператору ГТС України потужний генератор

Компанія PGNiG і польське Державне агентство стратегічних резервів подбали, щоб ОГТСУ отримав зварювальне обладнання і генератор

Оператор ГТС України отримав від італійського оператора Snam 101 генератор і 9000 метрів кабелю

Завдяки ECS-USTF, ERCC і Міненерго України ОГТСУ отримав обладнання та матеріали від TotalEnergies in Denmark

Німецький оператор Open Grid Europe передав до України три автівки

Британська газотранспортна компанія National Grid передала обладнання та інструменти ОГТСУ – «заради тепла в домівках українців»

Як європейські оператори ГТС допомагають Україні підготуватись до опалювального сезону

Міжнародна підтримка: ОГТСУ отримав обладнання від британських, італійських та естонських партнерів

Бригади ОГТСУ стануть більш мобільними завдяки допомозі зі Словаччини, Італії та Німеччини

 

В умовах військової агресії росії українські волонтери проявляють справжні дива невтомної допомоги. Саме Україна сьогодні є прикладом доброчинства – найвищого прояву відданості, мужності та відповідальності.

Оператор ГТС України завжди шанував традиції волонтерства, а з початку широкомасштабного вторгнення рф наші співробітники цілодобово допомагають #ЗСУ, громадам, де працюють, мобілізованим колегам, переселенцям, всім, хто цього потребує.

Колектив компанії за сприяння профспілки створив потужний волонтерський рух. Наш діапазон волонтерської допомоги – від будівництва укріплень у громадах, буржуйок та амуніції для воїнів до ліків та книжок для переселенців.

Ми сьогодні:

Кожне управління ОГТСУ долучається до укріплень своїх регіонів — власноруч, чи з допомогою техніки компанії працівники будують укріплення, облаштовують блок-пости, риють окопи і траншеї. Також ми перевозимо будівельні матеріали для оборони військових рубежів.

Перелік того, що зараз робить компанія та її працівники для допомоги країні – нескінченний. І ми не одинокі в своєму прагненні: українське волонтерство не знає меж, як і відвага воїнів ЗСУ.

Тому Перемога України – близько.

Разом ми – сила!