Товариство з обмеженою відповідальністю
"Оператор ГТС України"
УКР
#StandWithUkraine

Оператор ГТС України дякує колегам і міжнародним партнерам за підтримку в цей важкий для України час. Від початку війни ОГТСУ отримав пропозиції про технологічну допомогу від 18 операторів ГТС з 14 країн Європи: Польща, Словаччина, Великобританія, Іспанія, Італія, Литва, Чехія, Німеччина, Бельгія, Франція, Болгарія, Греція, Угорщина, Ірландія.

Спільно із Міністерством енергетики України Оператор ГТС України веде перемовини з ENTSOG, а також зі Світовим Банком та USAID щодо централізованої закупівлі критично важливих матеріалів для української газотранспортної системи.

До перемоги – разом!

Дизельне пальне, центратори, електроди та гуманітарна допомога – як допомагають оператори ГТС з усієї Європи

Польський оператор GAZ-SYSTEM S.A. передав ОГТСУ генератори та комп’ютерну техніку

Німецька компанія ONTRAS посприяла відновлювальним роботам на пошкоджених ділянках української ГТС

Іспансько-українська співпраця: Оператор Enagаs надав обладнання та матеріали для робіт на об’єктах ОГТСУ

Чеський оператор NET4GAS передав Оператору ГТС України потужний генератор

Компанія PGNiG і польське Державне агентство стратегічних резервів подбали, щоб ОГТСУ отримав зварювальне обладнання і генератор

Оператор ГТС України отримав від італійського оператора Snam 101 генератор і 9000 метрів кабелю

Оператор ГТС України допомагає українській армії протистояти російським загарбникам, підтримує українців в умовах війни, дбає про захист співробітників та членів їх родин, надає гуманітарну допомогу тим, хто цього потребує.

Ми допомагаємо будувати фортифікаційні споруди для оборони українських міст — і самотужки, і передаємо необхідну техніку українським військовим. Станом на 24 квітня 2022 передано більше 230 одиниць техніки.

У партнерстві з Київською школою економіки придбано та передано 200 комплектів бойового екіпірування (бронежилети та каски) для військових на сході країни. Продовжується збір коштів для допомоги армії.

Підрозділи компанії в регіонах допомагають територіальній обороні та ЗСУ:

ЛВУМГ і профспілка організували переїзд родин працівників з небезпечних регіонів, переправляють ліки, їжу і пальне для колег в зоні бойових дій.

Наші співробітники гуртуються для підтримки своїх сіл і містечок: допомагають родинам-переселенцям, дбають про літніх і хворих, доєднаються до волонтерських ініціатив.

Все буде Україна, бо Україна – кожний із нас!