Товариство з обмеженою відповідальністю
"Оператор ГТС України"
УКР
Інтегрована система менеджменту

Оператор ГТС України прагне до впровадження найкращих міжнародних практик та належних механізмів корпоративного управління на шляху інтеграції з європейським газовим ринком і європейською мережею операторів газотранспортних систем.

В Операторі ГТС України впроваджено та сертифіковано:

Сертифікаційний аудит провела компанія TÜV SÜD Management Service, що має акредитацію DAkkS, визнану більш ніж у 80 країнах світу. Експерти провели ретельний аудит всіх управлінських і виробничих процесів на відповідність міжнародних стандартів серії ISO.

Впроваджені системи менеджменту не тільки підвищують ефективність процесів в компанії, але й надають замовникам послуг з транспортування газу і партнерам впевненість у тому, що ОГТСУ є надійним партнером, який забезпечує якісну, безпечну та енергоефективну експлуатацію ГТС України.

Політики Оператора ГТС України:

Сфера застосування систем менеджменту ТОВ «Оператор ГТС України»

«Сфера застосування системи менеджменту якості (СМЯ), системи екологічного менеджменту (СЕМ), системи менеджменту охорони здоров’я та безпеки праці (СМБП) та системи енергетичного менеджменту (СЕнМ) ТОВ «Оператор ГТС України» (далі – Товариство) стосується послуги з транспортування природного газу суб’єктам ринку природного газу та поширюється на діяльність структурних підрозділів рівнів керування (фізичні межі), які виконують або забезпечують послуги з транспортування природного газу територією України, а саме:

У межах визначеної сфери застосування СМЯ Товариства:

Більше інформації – в новинах за темою:

Оператор ГТС України
впроваджує інтегровану
систему менеджменту
Оператор ГТС України
провів навчання внутрішніх аудиторів систем менеджменту
Оператор ГТС України провів внутрішні аудити систем менеджменту
Якість системи менеджменту ОГТСУ підтверджено за чотирма стандартами ISO