Товариство з обмеженою відповідальністю
"Оператор ГТС України"
УКР
Теплопостачання, водопостачання та водовідведення

Основним видом діяльності ТОВ «Оператор ГТС України» є транспортування природного газу магістральними газопроводами.

Однак компанія також здійснює ліцензійну діяльність з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, ліцензійну діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення споживачам різних областей України. Зокрема, мешканцям Чернігівської, Харківської, Львівської, Івано-Франківської областей України.

Теплова енергія виробляється на котельнях або утилізаційних установках Товариства,  транспортується споживачам за допомогою магістральних та розподільчих теплових мереж.

Водопостачання споживачам здійснюється від артезіанських свердловин, які розташовані на компресорних станціях та проммайданчиках Товариства, за допомогою мереж водопостачання питна вода належної якості поставляється населенню та іншим споживачам різних областей України.

Щороку в міжопалювальний період компанія проводить планову підготовку джерел тепловодопостачання до опалювального сезону, регулярно організовує заходи зі зменшення втрат теплової енергії – заміну зношених труб на нові (попередньо ізольовані та оцинковані), застарілого обладнання – на енергоефективне.

Заключити з компаніїє договір на теплопостачання, водопостачання та водовідведення – перейти у розділ.