Товариство з обмеженою відповідальністю
"Оператор ГТС України"
УКР
Теплопостачання, водопостачання та водовідведення

Основним видом діяльності ТОВ «Оператор ГТС України» є транспортування природного газу магістральними газопроводами.

Однак компанія також здійснює ліцензійну діяльність з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, ліцензійну діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення споживачам різних областей України. Зокрема, мешканцям Чернігівської, Харківської, Львівської, Івано-Франківської областей України.

Теплова енергія виробляється на котельнях або утилізаційних установках Товариства,  транспортується споживачам за допомогою магістральних та розподільчих теплових мереж.

Водопостачання споживачам здійснюється від артезіанських свердловин, які розташовані на компресорних станціях та проммайданчиках Товариства, за допомогою мереж водопостачання питна вода належної якості поставляється населенню та іншим споживачам різних областей України.

Щороку в міжопалювальний період компанія проводить планову підготовку джерел тепловодопостачання до опалювального сезону, регулярно організовує заходи зі зменшення втрат теплової енергії – заміну зношених труб на нові (попередньо ізольовані та оцинковані), застарілого обладнання – на енергоефективне.

Заключити з компанією договір на теплопостачання, водопостачання та водовідведення – перейти у розділ.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНОСТЮ «ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ» повідомляє про отриманням ліцензії на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на території Київській області, згідно з розпорядженням Київської ОДА від 08 березня 2024 року за № 241.

Повідомлення Київської ОДА додається

У зв’язку з перепідключенням Споживачів теплової енергії за адресою: м. Харків, пр. Гагаріна,310,312,312а, які опалювались від котельні Харківського ЛВУМГ ТОВ «Оператор ГТС України» до КП «Харківські теплові мережі», повідомляємо про анулювання ліцензій з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії виданих ТОВАРИСТВУ «ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ» Харківською обласною державною адміністрацією (ОДА).

Повідомлення Харківської ОДА додається