Товариство з обмеженою відповідальністю
"Оператор ГТС України"
УКР
Ринкові консультації

З метою аналізу ринку, підготовки до проведення закупівель, у тому числі для отримання рекомендацій та інформації стосовно майбутньої закупівлі від суб’єктів господарювання, ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» проводить попередні Ринкові Консультації з потенційними надавачами послуг та обладнання.

Для участі у попередніх Ринкових Консультаціях прохання надіслати у встановлені дати консультацій на вказані контакти лист про готовність приймати участь з вказанням наступної інформації:

Назва компанії, код ЄДРПОУ, контактна особа, електронна пошта, контактний телефон. Тема листа: «Попередні ринкові консультації ТОВ «Оператор ГТС України».

Контрагентам, які виявили бажання приймати участь у попередніх Ринкових Консультаціях та направили відповідний лист, на електронну пошту додатково буде направлено матеріали майбутніх Ринкових Консультацій: Технічні вимоги до предмету закупівлі, проєкт Договору, Кваліфікаційні критерії, дата проведення та посилання на онлайн-конференцію.

2024 рік

Проведено

 • Реконструкція вузлів обліку та очищення газу газорозподільної станції «Вінниця Східна» в Вінницькому районі Вінницької області.
 • Реконструкція вузлів обліку, очищення та редукування газу газорозподільної станції «Андрушівка» в Бердичівському районі Житомирської області.
 • Реконструкція вузлів обліку та очищення газу газорозподільної станції «Війтівці» в Хмільницькому районі Вінницької області.
 • Реконструкція вузлів обліку та редукування газу газорозподільної станції «Гоголеве» з облаштуванням вузла визначення фізико-хімічних показників газу в Миргородському районі Полтавської області.
 • Реконструкція вузлів обліку та редукування газу газорозподільної станції м. Тростянець в Охтирському районі Сумської області.
 • Реконструкція газорозподільної станції «Свалява» шляхом облаштування вузла визначення фізико-хімічних показників газу в Мукачівському районі Закарпатської області.
 • Реконструкція вузлів обліку та очищення газу газорозподільної станції «Гайсин» з облаштуванням вузла визначення фізико-хімічних показників газу в Гайсинському районі Вінницької області.
 • Реконструкція вузла обліку газорозподільної станції «Жашків» в Уманському районі Черкаської області.
 • Реконструкція вузлів обліку та очищення газу газорозподільної станції «Вознесенськ» у Вознесенському районі Миколаївської області.
 • Реконструкція вузлів обліку газу газорозподільної станції «Первомайськ» в Первомайському районі Миколаївської області.
 • Реконструкція вузлів обліку та редукування газу газорозподільної станції «Кам’янка» в Черкаському районі Черкаської області.
 • Реконструкція вузлів обліку та очищення газу газорозподільної станції «Нові Санжари» в Полтавському районі Полтавської області.
 • Реконструкція вузлів обліку, очищення та редукування газу газорозподільної станції «Мошорине» в Кропивницькому районі Кіровоградської області.

(проводитиме 11.04.2024 р. (час проведення буде направлений учасникам додатково); для участі надіслати листи до 08.04.2024 р. на адресу topikha-tl@tsoua.com з копією на e-mail derkach-da@tsoua.com)

Попередні ринкові консультації проведено 11.04.2024  Протокол онлайн-конференції ПОПЕРЕДНІ РИНКОВІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Попередні ринкові консультації проведено 28.03.2024  Протокол від 03.04.2024 / Додаток 1 до Протоколу

Попередні ринкові консультації проведено 20.03.2024 Протокол від 20.03.2024 (КЗУ-ІІ) / Додаток 1 до Протоколу КЗУ від 20.03.2024_

Попередні ринкові консультації проведено 26.02.2024 Протокол від 26.02.2024 (КЗУ-ІІ) / Додаток 1 до Протоколу КЗУ

Попередні ринкові консультації проведено 20.02.2024 Протокол ринкових консультацій   / Додаток 1 до Протоколу

Попередні ринкові консультації проведено 26.01.2024 Протокол ТОВВН-24-463 / Додаток 1 – Перелік питань та відповіді_РТГ

2023 рік

Проведено

Попередні ринкові консультації проведено 15.12.2023 Протокол ТОВВН-23-6259 / Додаток 1 до Протоколу / Додаток 1а до Протоколу

Попередні ринкові консультації проведено 19.12.2023 Протокол ПРК №ТОВВН-23-6270 / Додаток 1-Перелік питань та відповідей

Попередні ринкові консультації проведено 28.11.2023р. Протокол зустрічі ТОВВН-23-6137 / Додаток 1 до Протоколу

Попередні ринкові консультації проведено 10.11.2023р.  Протокол ринкових консультацій  /  Додаток 1 до Протоколу