Товариство з обмеженою відповідальністю
"Оператор ГТС України"
УКР
Структура тарифу на теплову енергію

ТОВ “ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ”, в особі структурного підрозділу Харківського ЛВУМГ, яке здійснює у м. Харкові виробництво, транспортування, постачання та послуги з постачання теплової енергії (ліцензія видана, згідно  розпорядження від 11.09.2020, №581 Харківської обласної державної адміністрації), виконало розрахунки тарифів на виробництво, транспортування ,постачання теплової енергії для будинків комунальної власності за адресою: м. Харків, пр. Гагаріна 310,312,312а на 2021/2022 роки.

З метою забезпечення дотримання Законів України “Про житло-комунальні послуги”, “Про теплопостачання”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, ТОВ”ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ”, в особі структурного підрозділу Харківського ЛВУМГ звернулось до секретаря Харківської міської ради з пропозицією, щодо встановлення тарифів на вказані послуги.

Виконавчий комітет Харківської міської ради у Харківській області виніс Рішення від 08.12.2021 №995 про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з постачання теплової енергії , які надаються ТОВ”ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ” споживачам м. Харків

Зі структурою тарифу на теплову енергію (послугу з постачання теплової енергії) Харківського ЛВУМГ ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» можна ознайомитись в ДОДАТКУ.