Товариство з обмеженою відповідальністю
"Оператор ГТС України"
УКР
Структура тарифу на теплову енергію

ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» в особі структурного підрозділу Харківського ЛВУМГ, яке здійснює у м. Харкові виробництво, транспортування ,постачання та надання послуги з постачання теплової енергії (ліцензія видана, згідно з розпорядженням від 11.09.2020, №581 Харківської обласної державної адміністрації), виконало розрахунки тарифів на виробництво, транспортування ,постачання теплової енергії для будинків комунальної власності за адресою м. Харків, просп. Гагаріна, 310, 312, 312а на 2021 рік.

З метою забезпечення дотримання Законів України «Про житло-комунальні послуги», «Про теплопостачання», «Про місцеве самоврядування в Україні», ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» в особі структурного підрозділу Харківського ЛВУМГ звернулось до секретаря Харківської міської ради з пропозицією щодо встановлення тарифів на вказані послуги.

Зауваження та пропозиції щодо тарифів приймаються протягом 14 каленарних днів за адресою: м. Харків, просп. Гагаріна, 310а або за телефоном: 701-95-03.

Зі структурою тарифу на теплову енергію (послугу з постачання теплової енергії) Харківського ЛВУМГ ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» можна ознайомитись в ДОДАТКУ.