Товариство з обмеженою відповідальністю
"Оператор ГТС України"
УКР
20231017 OTGU gotovyj do zymy UA (site)
Оператор ГТС України завершив підготовку до нового опалювального сезону

Всі лінійно-виробничі управління та оперативно-ремонтне управління Оператора ГТС України (ОГТСУ) отримали паспорти готовності до роботи в осінньо-зимовий період (ОЗП) 2023/2024 років.

«Газотранспортна система України готова до роботи в опалювальний період 2023/2024 років. Ремонтні роботи на лінійній частини газопроводів, компресорних і газорозподільних станціях виконані на 100%. Ми проаналізували результати попереднього ОЗП, змоделювали можливі кризові ситуації та врахували все під час підготовки до вже другої воєнної зими», — відзначив головний інженер Товариства Юрій Зябченко.

Крім підготовки ГТС для обслуговування українських споживачів, важливим напрямком є комплекс планово-профілактичних робіт для забезпечення надійного транспортування газу до України з Європи та Молдови.

Нагадаємо, підготовчі роботи на ГТС розпочалися одразу після закінчення попереднього опалювального сезону — у квітні 2023 року. За цей час очищено 858,3 км внутрішньотрубної порожнини трубопроводів, проведено реконструкцію і ремонт 188 газорозподільних станцій та 978 систем автоматичного контролю і сигналізації на газорозподільних станціях (ГРС).