Товариство з обмеженою відповідальністю
"Оператор ГТС України"
УКР
gts-results-2020-01-s
Результати роботи ОГТСУ за січень 2020 року: обсяги транспортування

03 лютого 2020 року, м. Київ – ТОВ «Оператор ГТС України» інформує про комерційні обсяги транспортування в січні 2020 року.

Транзит

Обсяги транспортування газу територією України з Російської Федерації до європейських країн і Молдови становлять 2,5 млрд куб. м, що менше на 67%, або 5,1 млрд куб. м у порівнянні з аналогічним показником за попередній рік.

Імпорт

З початку 2020 року в Україну імпортовано 0,5 млрд куб. м* блакитного палива, що більше на 85% від аналогічного минулорічного обсягу.

Видобуток

Надходження природного газу в ГТС від газовидобувних підприємств України склали 1,7 млрд куб. м, що на 8% менше за позначку попереднього року.

ПСГ

Надходження природного газу в ГТС від Оператора ПСГ зменшився на 14% і склав 2,3 млрд куб. м газу. За цей період оператор підземних сховищ відібрав з ГТС для закачки 0,2 млрд куб. м газу.

Споживання

Українським споживачам всіх категорій з початку року протранспортовано магістральними газопроводами 4,0 млрд куб. м газу*, що на 10% менше аналогічного показника роком раніше. Загальне використання газу для виробничо-технологічних витрат (ВТВ) – зменшилося на 44% і нараховує 0,2 млдр куб. м** природного газу.

*Включно з віртуальним реверсом.

**Показник споживання газу Україною вказано без урахування обсягів газу для ВТВ.

***Показник загального використання газу для ВТВ включає обсяги технологічного газу для потреб Укртрансгаз, Укргазвидобування, Укрнафта, Чорноморнафтогаз, але без обсягів ВТВ операторів ГРМ, приватних видобувних підприємств та інших.