Товариство з обмеженою відповідальністю
"Оператор ГТС України"
УКР
звіт
Українська ГТС продовжує транспортування газу споживачам попри воєнні дії

Українська ГТС продовжує виконувати важливу функцію з транспортування природного газу споживачам попри воєнні дії в регіонах діяльності компанії.

Станом на 18:00 24 лютого Оператор ГТС України продовжує виконувати свої функції з транспортування природного газу споживачам. Через воєнні дії в районах, де знаходяться об’єкти компанії, ОГТСУ працює в режимі з максимальними заходами безпеки. Жертв чи постраждалих серед співробітників компанії немає. З огляду на можливі зміни ситуації, ми плануємо додаткові заходи, щоб убезпечити працівників об’єктів у зоні підвищеної небезпеки.

Оператор ГТС продовжує надійно балансувати систему, оперативно виконуючи заявки замовників послуг транспортування, що змінюються через бойові дії.

Сьогодні через загрозу загоряння через обстріли та на прохання операторів газорозподільних мереж (облгази), Оператор ГТС України вимушений призупинити роботу двох газорозподільних станцій (ГРС) у зонах зіткнень в Луганській та Харківській областях. Це, відповідно, призвело до відключення споживачів, які отримують газ через ці ГРС. Як тільки загроза мине, газопостачання буде оперативно поновлене.

Також протягом доби кілька ГРС були тимчасово знеструмлені внаслідок пошкодження електричних мереж у Херсонській, Харківській, Запорізькій областях та використовували резервні засоби енергопостачання.

Попри надзвичайні умови, компанія продовжує працювати в штатному режимі. Наша задача – забезпечити країну необхідним паливом, і ми робимо все належне для цього.