Товариство з обмеженою відповідальністю
"Оператор ГТС України"
УКР
Про нас

ТОВ «Оператор ГТС України» забезпечує технічне обслуговування та експлуатацію газотранспортної системи України.

Головний офіс розділений на чотири регіони, які здійснюють управління двадцятьма лінійно виробничими управліннями, де кількість співробітників налічує близько 10 тисяч висококваліфікованих фахівців.

Товариство було створено в 2019 році з метою виконання вимог щодо відокремлення діяльності з транспортування природного газу, визначених Законом України «Про ринок природного газу», заснованих на міжнародних зобов’язань України за Договором про заснування Енергетичного Співтовариства та Угодою про асоціацію з ЄС.

Засновником ТОВ «Оператор ГТС України» є АТ «Укртрансгаз», яке володіє часткою в розмірі 100% статутного капіталу Товариства. Відповідно до плану трансформації, після завершення транзитного контакту з ПАТ «Газпром» з 1 січня 2020 року ТОВ «Оператор ГТС України» повинен вийти з-під управління компаній Групи Нафтогаз та стати незалежним та сертифікованим оператором ГТС.

Наразі комерційні послуги з транспортування природного газу клієнтам здійснює чинний ліцензіат – АТ «Укртрансгаз», після отримання ліцензії на транспортування природного газу з 01.01.2020 року – ТОВ «Оператор ГТС України».