Товариство з обмеженою відповідальністю
"Оператор ГТС України"
УКР
lyppa
Дмитро Липпа очолив Оператор ГТС України

Дмитро Липпа приступив до виконання обов’язків генерального директора Оператора газотранспортної системи України. Він був обраний на посаду за результатами відкритого відбору, оголошеного акціонером компанії АТ «МГУ», та призначений за погодження Кабінету Міністрів України від 17 березня 2023 року.

«Для мене є великою відповідальністю та честю очолити компанію, чия робота є важливою засадою енергетичної безпеки країни. Команда Оператора ГТС України продемонструвала вражаючі стійкість і професіоналізм, втримавши у роботі газотранспортну систему і забезпечивши транспортування газу в країні під час військових дій. Сьогодні операційна, фінансова стабільність підприємства, безперебійне постачання газу споживачам – це першочергові і найбільш важливі завдання на цій посаді для мене і для всього менеджменту компанії», – зазначив новий очільник ОГТСУ.

Дмитро Липпа має багаторічний управлінський досвід роботи в промисловості, реалізації проєктів з підвищення операційної ефективності та модернізації на виробничих підприємствах. Закінчив Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана, має ступінь  МВА  бізнес-школи IMD (Швейцарія). До переходу в ТОВ «Оператор ГТС України» очолював металургійне підприємство «Каметсталь».