Товариство з обмеженою відповідальністю
"Оператор ГТС України"
УКР
photo_2022-03-26_10-15-27
Дизельне пальне, центратори, електроди та гуманітарна допомога – як допомагають оператори ГТС з усієї Європи

Підтримка Оператора ГТС України з боку міжнародних колег міцнішає. Станом, на 25 квітня, відповідно до технологічних потреб компанії, допомогу запропонували надати 18 операторів з 14 країн – з Польщі, Литви, Словаччини, Іспанії, Бельгії, Болгарії, Чехії, Німеччини, Франції, Греції, Угорщини, Італії, Великобританії, Ірландії.

Перші вантажі почали надходити до України ще наприкінці березня – центратори для збірки труб під зварювання від бельгійського оператора Fluxys і гуманітарні товари (каремати, спальники тощо) від німецького оператора ONTRAS. Останні будуть використовуватись як для потреб працівників Оператора ГТС України – в бомбосховищах, на проблемних ділянках, де під обстрілами нашим співробітникам доводиться чергувати протягом тривалого часу, так і для потреб ЗСУ.

Румунський виробник палива Petrom через місцевого дистриб’ютора передав ОГТСУ 10 тонн дизельного пального – ресурсу, що зараз має надважливе значення.

Крім того, до ОГТСУ було доставлено 6 тонн зварювальних електродів від болгарських колег Bulgartransgaz EAD. Ці електроди необхідні для проведення зварювальних робіт під час ремонтів магістральних трубопроводів. Наразі вони – вкрай дефіцитний ресурс, який майже неможливо придбати на українському ринку.

З німецьким оператором OGЕ (Open Grird Europe) погоджено схему екстреної доставки спеціального обладнання та ремонтних комплектів для безвогневої врізки та підключення байпасів у разі пошкоджень, які потребують відповідного обладнання.

Дякуємо за підтримку міжнародним колегам, а також Міністерству енергетики України, USAID за сприяння в отриманні критично важливих матеріалів для Оператора ГТС України.

Завдяки спільним зусиллям ОГТСУ продовжує постачання газу українським споживачам.