Товариство з обмеженою відповідальністю
"Оператор ГТС України"
УКР
Volontery GTS 20220502 UA (site)
Одеські правоохоронці отримали бронежилети від ОГТСУ

Від початку повномасштабної війни росії проти України одеські правоохоронці несуть службу у посиленому режимі — патрулюють вулиці, протидіють диверсійно-розвідувальним групам, охороняють об’єкти критичної інфраструктури, чергують на блок-постах.

З посиленням російської агресії в регіоні, їхня робота стає дедалі важливішою та ризикованою. Тому співробітники ГУНП в Одеській області звернулись за допомогою щодо необхідного екіпірування. Оператор ГТС України у партнерстві з Благодійним фондом “Добрий брат”, який допоміг організувати закупівлю, передали правоохоронцям бронежилети четвертого класу захисту. Кошти на екіпірування були зібрані профспілкою компанії за рахунок добровільних відрахувань співробітників ОГТСУ.

Від початку війни компанія та її співробітники організували збір коштів для потреб оборони України. Окрім допомоги співробітникам ГУНП в Одеській області, ОГТСУ у партнерстві з Київською Школою Економіки (КШЕ) вже надали комплекти бойового екіпірування (бронежилети та каски) для захисту військових на Харківщині. Компанія і надалі продовжуватиме роботу для посилення сектору оборони і безпеки країни.