Товариство з обмеженою відповідальністю
"Оператор ГТС України"
УКР
EC2B25471
ОГТСУ: Підвищення тарифів для облгазів має відбуватися одночасно із впровадженням дієвого механізму контролю їх цільового використання

30 листопада 2020 року, Київ  – 25 листопада 2020 року НКРЕКП схвалила проєкти постанов про встановлення тарифів на послуги розподілу природного газу для 22 Операторів газорозподільних систем (ОГРМ або облгазів). В результаті перегляду з 01 січня 2021 року тарифи 20 з 22 ОГРМ планується підвищити. Дванадцять з цих ОГРМ є боржниками Оператора ГТС України, які не розраховуються за відібраний природний газ з системи магістральних газопроводів для власних виробничо-технічних потреб, створюючи негативні небаланси. ОГТСУ підтримує встановлення прозорих тарифів, які відповідають обґрунтованим витратам ОГРМ, але наголошує, що підвищення для компаній-боржників має відбуватися із одночасним запровадженням дієвого механізму контролю використання коштів. В іншому випадку, підвищення тарифів не є гарантією їх цільового використання у майбутньому та не запобігає подальшому  утворенню боргів перед ОГТСУ.  

Компанія пропонує реалізовувати перегляд тарифів для ОГРМ, які мають заборгованість перед ОГТСУ, при дотриманні наступних умов: повний розрахунок з ОГТСУ за раніше відібраний природний газ з газотранспортної системи в обсязі, передбаченому у тарифі відповідного облгазу за попередній період; та впровадження спеціальних розподільчих рахунків з автоматичним розщепленням грошових надходжень за послуги ОГТСУ та ОГРМ (як передбачає законопроект №3800).  

Наприклад, у тарифі Тернопільміськгазу у 2020 році були передбачені цільові кошти на закупівлю газу на виробничо-технічні витрати у розмірі 44,6 млн грн. Але за весь 2020 рік цей оператор не витратив жодної копійки як на самостійну закупівлю газу, так і на розрахунки з оператором ГТС за відібраний газ з газотранспортної системи. Тому, цей ОГРМ фактично лише отримає встановлений збільшений тариф без жодної гарантії того, що кошти будуть використані за призначенням. Наразі борг Тернопільміськгазу складає 196 млн грн. 

Сукупна заборгованість ОГРМ, чий тариф буде переглянутий у сторону підвищення, за створені негативні небаланси перед ОГТСУ становить майже 772 млн грнЛуганськгаз – 273 млн грн, Тернопільміськгаз – 196 млн грн, Донецькоблгаз – 85 млн грн, Кіровоградгаз – 68 млн грн, Київоблгаз – 59 млн грн, Уманьгаз – 26 млн грн, Херсонгаз – 24 млн грн, Мелітопольгаз – 12 млн грн, Одесагаз – 10,4 млн грн, Тернопільгаз – 9,6 млн грн, ШЕПЕТІВКАГАЗ – 4,0 млн грн,  Коростишівгаз – 3,7 млн грн.  

«Ми підтримуємо рішення НКРЕКП щодо необхідності встановлення обґрунтованих та прозорих тарифів для відшкодування дійсно понесених витрат операторів. Але вважаємо, що це має відбуватися із одночасним запровадженням дієвого механізму контролю за використанням цих коштів. Негативний досвід з накопичення боргів ОГРМ перед ОГТСУ свідчить, що підвищення тарифів для ОГРМ не є гарантією цільового використання коштів та погашення заборгованості. Державна компанія несе істотні фінансові втрати через заборгованість облгазів за створені негативні небаланси, яка наразі складає майже мільярд гривень, і при цьому споживачам знову піднімають тариф, – зазначив генеральний директор ОГТСУ Сергій Макогон. – Ми вважаємо, що проблема гарантії цільового використання операторами ГРМ їхнього тарифного доходу має бути врегульована на законодавчому рівні із диференціацією підходів до облгазів, які виконують та не виконують свої зобов’язання». 

ОГТСУ наразі вживає всіх можливих заходівщоб повернути борги та не допустити їхнього накопичення в майбутньому. В жовтні компанія отримала позитивні судові рішення у перших трьох справах проти облгазів щодо відшкодування заборгованості на загальну суму 237,5 млн грн. На розгляді господарських судів знаходяться ще 19 аналогічних справ.  

Проблема врегулювання оплати за негативні небаланси потребує системних рішеньТому  ОГТСУ підтримує законопроекти №3800 та № 3176 та введення з наступного газового року плати за нейтральність балансування газу. Це дозволить вирішити проблему небалансів, зменшити фінансові ризики для державної компанії та пришвидшити створення ліквідного газового ринку в Україні.