Товариство з обмеженою відповідальністю
"Оператор ГТС України"
УКР
Оператор ГТС України провів навчання внутрішніх аудиторів систем менеджменту

Співробітники Оператора ГТС України успішно пройшли навчання за програмою «Внутрішній аудитор систем менеджменту». Курс включав в себе лекції та практичні заняття з:

Участь у програмі взяли 32 співробітники ОГТСУ. За результатами курсу на кожного учасника чекало обов’язкове оціночне тестування. В результаті, кожен курсант зміг підтвердити успішне засвоєння знань та здобув «Сертифікат внутрішнього аудитора систем менеджменту ОГТСУ».

Оператор ГТС України вибудовує роботу персоналу з застосуванням світових підходів до інтегрованої системи менеджменту. Компанія прагне бути передовою і дбає про дотримання стандартів з управління якістю, екології, енергетичного менеджменту, безпеки праці і охорони здоров’я. Ці засади дозволяють підприємству бути ефективним та покращують внутрішні процеси. Співробітники ОГТСУ продемонстрували цікавість до підвищення знань і показали високі результати на тестуванні.

В своїй стратегії на 2020-2024 роки ОГТСУ визначив таку доктрину як постійний розвиток і навчання співробітників – однією з обов’язкових для ефективного функціонування підприємства.