Товариство з обмеженою відповідальністю
"Оператор ГТС України"
УКР
Декарбонізація та ГТС майбутнього

Європейський вибір

Євросоюз затвердив  стратегічний курс на перехід до безвуглецевої економіки до 2050 року (Зелена угода) шляхом заміщення енергетичних систем на викопному паливі – відновлювальною електроенергією та відновлювальними газами (воднем, біометаном та синтетичним метаном),. Таке рішення лягає в основу національних та корпоративних дорожніх карт, довготривалих стратегій, інвестиційних політик з використанням інноваційних технологій, які  передбачають сталий безвуглецевий розвиток. Нафтогазові компанії на цьому шляху до 2050 року можуть розглядатися не лише як джерела забруднення навколишнього середовища, вони також набувають ключового значення для досягнення цілей Зеленого Курсу.

Стратегія ОГТСУ

Оператор ГТС України враховує у власній стратегії фокус на декарбонізацію. В плануванні свого розвитку компанія приділяє додаткову увагу технологічним, регуляторним і економічним аспектам впровадження інноваційних рішень.

З цією місією ОГТСУ приєднався до новоствореного Європейського альянсу з чистого водню на ряду з іншими західними операторами ГТС. Міжнародне співробітництво сприятиме ефективній підготовці вітчизняної нормативної і технологічної бази, дозволить реалізовувати спільні пілотні проєкти, долати транснаціональні екологічні виклики та, в результаті, збереже за Україною статус надійного партнера в питаннях забезпечення енергетичної безпеки всього континенту.

Плани ОГТСУ

Оператор ГТС України планує зосередити зусилля у стратегічному напрямі «Декарбонізація та чистий розвиток» за такими аспектами:

 

 

 

 

 

Співпраця з ОГТСУ

Оператор ГТС України відкритий до співробітництва у зазначених напрямах із вітчизняними та міжнародними компаніями, громадськими організаціями та державними установами.

Контактна особа:
Каденський Микола Ярославович, начальник Управління розвитку мережі ОГТСУ,
kadenskyi-my@tsoua.com