Товариство з обмеженою відповідальністю
"Оператор ГТС України"
УКР
photo_2022-06-29_14-34-28
Німецький оператор Open Grid Europe передав до України три автівки

Одна з постійних і нагальних потреб у боротьбі з російськими окупантами – це забезпечення автотранспортом. Від ЗСУ та тероборони до волонтерів, медиків і військових адміністрацій. Оператор ГТС України вже передав 276 одиниць автомобільної техніки з власного автопарку на потреби армії. Проте на цьому ми не зупинились. ОГТСУ звернувся з пропозицією допомогти українському народу до наших колег – оператора ГТС Німеччини OGE (Open Grid Europe). Німецький оператор відгукнувся на наше звернення. Після нелегкого та тривалого процесу оформлення усієї необхідної документації раді повідомити гарні новини – три автівки вже передані для потреб військових адміністрацій.

Man Nutzfahrzeuge і Volkswagen Transporter відправились у користування Бахмутської ОВА, ще один Volkswagen Transporter – до Харківської ОВА для виконання місій гуманітарного значення.

«Нам вдалося зосередити свою увагу не лише на виробничих проблемах, а й на співпраці та ефективному залученні наших міжнародних партнерів у незвичному для нас форматі. Дійсно, друзі пізнаються в біді. Нам було приємно, що на звернення наші партнери так швидко відгукнулися й надали те, що так необхідно зараз Україні», – розповідає директорка з питань взаємодії з держорганами та міжнародними організаціями ОГТСУ Ольга Бєлькова.

Дякуємо Open Grid Europe за підтримку українців і небайдужість. А також відзначимо команду Оператора ГТС України, зокрема Євгена Фернебока та Антона Лазаревича, за заповзятість, з якою вони працюють над наданням допомоги Україні від міжнародних партнерів.

До перемоги – разом. Все буде Україна!