Товариство з обмеженою відповідальністю
"Оператор ГТС України"
УКР
Vidbir Gazu (Sep)
Оператор ГТС України отримав від італійського оператора Snam 101 генератор і 9000 метрів кабелю

Серед міжнародних партнерів, які підтримують Україну, є компанії, які вже багато років співпрацюють з нами й супроводжували нас на різних етапах становлення – такі як Snam. Один з провідних світових енергетичних операторів сприяв інтеграції України в європейський газовий ринок, консультував ОГТСУ в процесі анбандлінгу, ми співпрацювали над розкриттям потенціалу української газотранспортної інфраструктури та її модернізацією. Сьогодні наші італійські колеги також не залишили Оператор ГТС України наодинці з труднощами та викликами війни.

Компанія Snam передала Оператору ГТС України 101 переносний генератор, які вкрай необхідні нашим фахівцям для виконання ремонтно-відновлювальних робіт у «польових умовах» на об’єктах, пошкоджених внаслідок бойових дій, а також для обслуговування обладнання ГТС. Заразом італійський оператор надав ОГТСУ 9000 м електричного кабелю. Зазначена продукція буде використана для відновлення автоматизації технологічних процесів та електропостачання на пошкоджених об’єктах.

До вторгнення росії 24 лютого спільно зі Snam ми вивчали можливості транспортування відновлюваних газів. Крім того, Оператор ГТС України переймав досвід італійського оператора в запровадженні інноваційних програм з метою підвищення продуктивності та скорочення витрат, а також цифровізації операційних та технологічних процесів згідно європейських стандартів. Тому важко повірити, що сьогодні нашим співробітникам доводиться під обстрілами ремонтувати трубопроводи. Та після перемоги ми продовжимо нашу роботу зі Snam над перспективними для України проєктами.

До перемоги – разом!