Товариство з обмеженою відповідальністю
"Оператор ГТС України"
УКР
EBA
Оператор ГТС України став членом Європейської Бізнес Асоціації

Оператор ГТС України вступив до Європейської Бізнес Асоціації з метою обміну досвідом в професійному середовищі та відстоювання інтересів українського ринку газу на державному і європейському рівнях.

ОГТСУ є ключовою компанією на ринку і є свідомим своєї відповідальності. Відповідно, представники компанії високо цінують майданчики професійних дискусій, які враховують думку всіх гравців ринку.

Членство в Асоціації надає учасникам можливість обмінюватися інформацією про свою діяльність, взаємно консультуватися, залучати до дискусій представників влади, брати участь у правотворчому процесі.

«Ми раді приєднатися до бізнес-середовища, яке сповідує європейські цінності й прагне працювати за європейськими стандартами. Учасники Асоціації постійно проводять профільні дискусії щодо проблем, тенденцій і слабких місць у функціонуванні ринків, напрацьовують рішення та активно залучаються до розробки нормативно-правових актів, зокрема й у сфері регулювання енергетики. Ми розраховуємо на плідну співпрацю у спільному досягненні кращих умов для українського газового ринку», – зауважила Ольга Бєлькова, директор з питань взаємодії з державними органами та міжнародними організаціями ОГТСУ.

Європейська Бізнес Асоціація була заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні. З того часу її членами стали понад 1000 українських компаній, які спільними зусиллями прагнуть вирішити важливі для інвестиційного клімату України питання та покращити його на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому. Асоціація є однією з найбільших та найвпливовіших ділових спільнот в Україні.